Felkészülési vereség: továbbra is jól megy a Fradinak Debrecenben

A DVSC-TEVA a félig már bajnoknak tekinthető Ferencváros ellen a Debreceni Labdarúgó Akadémia centerpályáján mérkőzött meg. A találkozón bokasérülés miatt nem játszott Bódi Ádám, akinek esetleges Székesfehérvárra szerződése már jó ideje nagy vihart kavar. Az új igazolások közül pihentetés miatt nem láthatta senki játszani a „Balogh-pótló” Takács Tamást.

Gólgazdag edzőmeccs volt

A Ferencváros kapott hamarabb lábra és a gyorsan vezetést is szerzett Lamah révén. Gyorsan jött a Loki egyenlítése: az egykori fradista, Holman Dávid passzát Horváth Zsolt értékesítette. Több helyzet adódott ezután itt és ott, majd ismét az FTC lőtt gólt: Hajnal indította Varga Rolandot, aki 10 méterről lőtt a kapuba.

A második félidőben a Loki igyekezett dominálni – beállt az új szerzemény, Djelmic is – , de mégis a zöld-fehérek lőttek újabb gólt, Radó szerencsésen megpattanó megpattanó lövése csapta be Radosevic kapust.  A debreceniek a 80. percben tudták ismét szorossá tenni a meccset: a csereként beállt Tisza Tibor szabadrúgása után Dusan Brkovics lőtt közelről a hálóba. A végén még kihagyott egy ziccert Coulibaly – aki továbbra is hadilábon áll a góllövéssel -, de maradt a Fradi-siker. DVSC-TEVA – Ferencváros 2-3 (1-2).