Balogh Norbi vesztes meccsen debütált az olasz bajnokságban

Öt nappal azt követően, hogy Balogh Norbert a DVSC-TEVA együttesétől a Palermo labdarúgócsapatához igazolt, a 19 éves játékos máris bemutatkozott az olasz élvonalban. Debütálását némiképp beárnyékolja, hogy a Palermo súlyos vereséget szenvedett a Genoa vendégeként (4–0).

A szicíliaiak ideiglenes edzője, az első hivatalos mérkőzésen kispadon ülő Fabio Viviani a 70. percben, egygólos veronai vezetésnél küldte Cristante helyére a pályára a debreceni légióst. A következő négy percben két gólt kaptak a palermóiak, majd a 88. percben még egyet.

A Genoa ezzel megelőzte a tabellán a vetélytárs Palermo csapatát, mely a 20 mérkőzésen gyűjtött 21 pontjával (6 győzelem, 3 döntetlen, 11 vereség) jelenleg a 17. helyen áll, s csak a Frosinone (15 pont), a Carpi (14) és a sereghajtó Verona (8) együtteseit előzi meg, az utóbbi két csapat egy mérkőzéssel kevesebbet játszott.

Jövő vasárnap a 24 pontos Udinese vendégeskedik Palermóban.